O Nás

zoznámte sa s adrid real

Dozvite sa viac o našej Pracovnej Kultúre ADRID REAL

stock-full-hd-10

kto sme

História

Spoločnosť ADRID REAL s.r.o. dátuje svoje založenie od roku 2008. Realitná spoločnosť až v roku 2012 začala vyvíjať výraznejšie aktivity,kedy jej konateľka  Adriana Mátyásová zaviedla inovatívny know-how zo švajčiarskeho realitného trhu, kde pôsobila aktívne dva roky. Rodinná spoločnosť si zakladá na kvalitných službách, dôstojnom prístupe, detailnej práci a maximálnej spokojnosti klientov.

Profesionalita, efektívnosť, kreativita a nadštandardný prístup je u nás zaručený.

Som presvedčená, ze kvalita sa dá naučiť, keď si ju začneme neustále opakovať v našom živote podnikania, tak sa ani nenazdáme a stane sa zvykom, jednoducho samozrejmosťou.

Vízia

Sme dynamicky rastúca firma. Chceme sa rozšíriť po celom Slovensku. Cieľom našej spoločnosti je neustály rast a inovácia našich prémiových služieb. 

Spájame kvalitu, dôstojnosť a profesionalitu do jedného – či v pracovnom alebo osbnom živote.  Primárnym zacielením je pre nás dlhodobá úspešná spolupráca ako na Slovenskom území, tak aj v zahraničí. Chceme byť poprednou, rešpektovanou a najvyhľadávanejšou realitnou spoločnosťou s nadštandardnými službami v oblasti nehnuteľností.

Ak sledujete ambície svojich cieľov, ak žijete vášnivo, jednáte kvalifikovane a oceníte si exkluzivitu, tak ste prišli na to správne miesto.

Každý realitný maklér pracuje cez náš automatizovaný systém

Aplikaciu si možete stiahnuť priamo do svojho telefónu, tabletu, alebo priamo sa prihlasiť cez Váš PC.

Pracujeme
Rýchlo

Upgradujte svoje Schopnosti
Upgradujte svoj Život

Online tréningy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Nové zručnosti, poznatky pre vašu kariéru. Vítajte na ceste Realitného Makléra.

Myslíme
Kvalitne

sme vám k dispozícií

Tréningy InspirácieOnline

Špecialista na Prenájmy
Skúsenosti na realitnom trhu v USA
Psychlógia Predaja
Skúsenosti na realitnom trhu vo Švajčiarsku
Mentor osobnostného rovoja
Advokát
Dlhoročné skúsenosti na realitnom trhu

adrid real academy

Semináre
Školenia
Tréningy Marketingová podpora